Hizmetlerimiz

Mutlak hijyen için Yeni Fırat Halı Yıkama

Halı Yıkama

haliyikama

Koltuk Yıkama

koltukyikama

Stor Perde Yıkama

storperdeyikama

Yorgan & Battaniye Yıkama

yorganbattaniyeyikama

Yerinde Yıkama

yerindeyikama

Overlok Yapımı

overlokyapimi

Hizmetlerimiz

YENİ FIRAT HALI YIKAMA

Halılarınızın toz alma işleminden sonra yıkama aşamasına geçirilir. Halı yıkama işlemi hafife alınacak bir olay değildir. Minicik yavrularımızın gönüllerince halıların üzerinde eğlendiklerini düşünürsek ne kadar hassas bir işlem olduğunu görebiliriz. Dolayısıyla halı yıkama aşması profesyonel olması gerekmektedir. Ankara ‘da faaliyet gösteren Yeni Fırat Halı Yıkama Fabrikamızda halı yıkama için özel üretilmiş tam otomatik halı yıkama makinaları kullanmaktayız. Makinaların en büyük avantajı dakikada 1000 devir ile dönen fırçaların kullanılmasıdır. Bu çok yüksek devirde dönen fırçalar halının en dip noktasındaki kirleri bile temizlemektedir. Hijyen bir temizlemeden geçen halılarınızın durulama aşaması da yine aynı makinalarda yapılmaktadır. Halı yıkama makinasında durulanan halılar halı şampuanından tam olarak arınır. Yıkanan halılar sıkılmak için halı sıkma bölümüne aktarılır.
Ankara 'da faaliyet gösteren Yeni Fırat Halı Yıkama olarak hizmetlerimiz arasında koltuk yıkama hizmeti de vardır. Tecrübeli ve güler yüzlü personelimiz evlerinize gelerek yerinde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Doğal şampuanlarımızla halılarınız hijyen bir temizlik işleminden geçerek ilk günkü temizliğine kavuşur. Koltuk takımı, oturma grubu, kanepe, çekyat ve puflarınız profesyonel temizleme işlemine tabii tutulur. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet için bizi tercih etmeye devam edin.
Perdeler birçok değişik sebeplerden ötürü sürekli olarak kirlenmektedir ve ne yazık ki bunun önüne geçmek pek bir mümkün değildir. Bu yüzden tüm perde çeşitleri için temizlik adına profesyonel bir hizmet almak büyük bir önem taşımaktadır. Bunun için stor perde yıkama Ankara Yeni Fırat Halı Yıkama bünyesinde sizler için son derece kaliteli bir temizlik hizmeti sunmaktayız. Perdeler bir takım dış etkenler ya da odalarda dokunarak ve sigara maddelerin dumanları ile büyük bir oranda kirlenmekte ve görünüm açısından çok kötü bir görüntüye bürünebilmektedir. Üstelik perde çeşitleri her evde olan çamaşır makineleri ile yıkandığı zaman da yine istenilen o temizliğe kolay bir şekilde ulaşılamamaktadır.
Ankara Yeni Fırat Halı Yıkama Fabrikamızda yorgan, yastık ve battaniyeler evlerimizde kullanmakta olduğumuz çamaşır makinelerinin sisteminde çalışan yorgan, yastık ve battaniye yıkama makinesinde yorganların çeşitlerine göre yün yorgan yıkama, elyaf yorgan yıkama, slikon yorgan yıkama, pamuk yorgan yıkama, battaniye yıkama ve yastık yıkama gibi yorganların çeşidine göre yıkama programları vardır ve sıcak su ile yıkanmaktadır.
Yeni Fırat Halı Yıkama olarak sunmuş olduğumuz evde halı yıkama işlemi içerisinde daha az oranda su kullandığından Halıfleks halının alt tabakasının ıslanmasına izin vermez, buda halının altında bakteri, küf, mantar oluşumunu engeller. Küf ve mantarların oluşması için bir halının 4-5 saat ıslak, nemli, rutubetli kalması yeterlidir ve süre içerisinde üreme için yeterli zaman bulurlar. Yıkanan halılar sadece 1-2 saat içerisinde kurur ve sağlıksız unsurların halıda oluşmasını engeller. Çocuklarınız ve Evcil hayvanlarınız için güvenlidir.
Ankara Yeni Fırat Halı Yıkama Fabrikası bünyesinde önce overlok işlemi için kullanmak istediğimiz kumaşın kenarını düzgünce keseriz. Daha sonra kestiğimiz bu kumaşı asıl kumaşın üzerine katlayarak kaplarız. Overlok makinası yardımıyla ya da elle üst üste gelmiş kumaşlar sıra ve çapraz dikişlerle, kesilen kumaş ve asıl kumaş üst üste denk gelecek şekilde dikilir. Diktiğimiz bu iki kumaşın, yani kestiğimiz ve asıl kumaşın kenarları dışarı taşmayacak şekilde birbirine denk gelmelidir.
Yeni Fırat Halı Yıkama, Ankara Halı Yıkama, Ayaş Halı Yıkama, Batıkent Halı Yıkama, Çayyolu Halı Yıkama, Eryaman Halı Yıkama, Etimesgut Halı Yıkama, Fatih Halı Yıkama, Sincan Halı Yıkama, Törekent Halı Yıkama, Ümitköy Halı Yıkama, Yenikent Halı Yıkama, Yeni Fırat Koltuk Yıkama, Ankara Koltuk Yıkama, Ayaş Koltuk Yıkama, Batıkent Koltuk Yıkama, Çayyolu Koltuk Yıkama, Eryaman Koltuk Yıkama, Etimesgut Koltuk Yıkama, Fatih Koltuk Yıkama, Sincan Koltuk Yıkama, Törekent Koltuk Yıkama, Ümitköy Koltuk Yıkama, Yenikent Koltuk Yıkama, Yeni Fırat Stor Perde Yıkama, Ankara Stor Perde Yıkama, Ayaş Stor Perde Yıkama, Batıkent Stor Perde Yıkama, Çayyolu Stor Perde Yıkama, Eryaman Stor Perde Yıkama, Etimesgut Stor Perde Yıkama, Fatih Stor Perde Yıkama, Sincan Stor Perde Yıkama, Törekent Stor Perde Yıkama, Ümitköy Stor Perde Yıkama, Yenikent Stor Perde Yıkama, Yeni Fırat Yorgan ve Battaniye Yıkama, Ankara Yorgan ve Battaniye Yıkama, Ayaş Yorgan ve Battaniye Yıkama, Batıkent Yorgan ve Battaniye Yıkama, Çayyolu Yorgan ve Battaniye Yıkama, Eryaman Yorgan ve Battaniye Yıkama, Etimesgut Yorgan ve Battaniye Yıkama, Fatih Yorgan ve Battaniye Yıkama, Sincan Yorgan ve Battaniye Yıkama, Törekent Yorgan ve Battaniye Yıkama, Ümitköy Yorgan ve Battaniye Yıkama, Yenikent Yorgan ve Battaniye Yıkama, Yeni Fırat Evde Yıkama, Ankara Evde Yıkama, Ayaş Evde Yıkama, Batıkent Evde Yıkama, Çayyolu Evde Yıkama, Eryaman Evde Yıkama, Etimesgut Evde Yıkama, Fatih Evde Yıkama, Sincan Evde Yıkama, Törekent Evde Yıkama, Ümitköy Evde Yıkama, Yenikent Evde Yıkama,