Kurumsal

Mutlak hijyen için Yeni Fırat Halı Yıkama

Since 2007

YENİ FIRAT HALI YIKAMA

  
Yeni Fırat Halı Yıkama olarak Ankara’nın birçok semtinde 2007’den beri hizmet vermekteyiz. Firma olarak ilk önceliğimiz başladığımız günden bu yana müşteri memnuniyeti olmuştur.

Ankara halı yıkama sektöründe temizliğiyle öne çıkan sayılı firmaların başında gelen Yeni Fırat Halı Yıkama, siz değerli müşterileri için son teknoloji, tam otomatik yıkama durulama ve paket makinalarıyla hizmet vermektedir.

Her zaman müşterilerimizin hizmetimiz sonucunda bize yapmış olduğu olumlu ya da olumsuz dönüşleri dikkate alıp her geçen gün hizmetimizi hep daha iyiye taşımayı hedeflemişizdir. Halı temizliğinin yanı sıra saçakları yıpranmış kenarları göze hitap etmeyen her halıya overlok hizmetimiz mevcuttur.

El örgü halılara isteğiniz doğrultusunda saçak onarım ve dikim işlemi uygulayabilmekteyiz. Sanayi tipi çamaşır yıkama makinalarımızda yün, elyaf, yorgan ve battaniye temizliği yapılmaktadır.

Evlerinizin son yıllardaki vaz geçilmezi olan stor ve zebra perdeleri diğer tüm ürünlerde olduğu gibi doku ve cinslerine uygun olan %100 bitkisel ilaçlar kullanmaktayız.

Firmamızın donanımlı ve tecrübeli çalışanlarıyla hizmetin kalitelisini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Memnuniyetinizi sevdiklerinizle ve yakınlarınızla, şikayetlerinizi firmamızla paylaşmanızı önemle arz ederiz.

Her zaman dediğimiz gibi mutlak hijyen için Yeni Fırat Halı Yıkama.

Yeni Fırat Halı Yıkama, Ankara Halı Yıkama, Ayaş Halı Yıkama, Batıkent Halı Yıkama, Çayyolu Halı Yıkama, Eryaman Halı Yıkama, Etimesgut Halı Yıkama, Fatih Halı Yıkama, Sincan Halı Yıkama, Törekent Halı Yıkama, Ümitköy Halı Yıkama, Yenikent Halı Yıkama, Yeni Fırat Koltuk Yıkama, Ankara Koltuk Yıkama, Ayaş Koltuk Yıkama, Batıkent Koltuk Yıkama, Çayyolu Koltuk Yıkama, Eryaman Koltuk Yıkama, Etimesgut Koltuk Yıkama, Fatih Koltuk Yıkama, Sincan Koltuk Yıkama, Törekent Koltuk Yıkama, Ümitköy Koltuk Yıkama, Yenikent Koltuk Yıkama, Yeni Fırat Stor Perde Yıkama, Ankara Stor Perde Yıkama, Ayaş Stor Perde Yıkama, Batıkent Stor Perde Yıkama, Çayyolu Stor Perde Yıkama, Eryaman Stor Perde Yıkama, Etimesgut Stor Perde Yıkama, Fatih Stor Perde Yıkama, Sincan Stor Perde Yıkama, Törekent Stor Perde Yıkama, Ümitköy Stor Perde Yıkama, Yenikent Stor Perde Yıkama, Yeni Fırat Yorgan ve Battaniye Yıkama, Ankara Yorgan ve Battaniye Yıkama, Ayaş Yorgan ve Battaniye Yıkama, Batıkent Yorgan ve Battaniye Yıkama, Çayyolu Yorgan ve Battaniye Yıkama, Eryaman Yorgan ve Battaniye Yıkama, Etimesgut Yorgan ve Battaniye Yıkama, Fatih Yorgan ve Battaniye Yıkama, Sincan Yorgan ve Battaniye Yıkama, Törekent Yorgan ve Battaniye Yıkama, Ümitköy Yorgan ve Battaniye Yıkama, Yenikent Yorgan ve Battaniye Yıkama, Yeni Fırat Evde Yıkama, Ankara Evde Yıkama, Ayaş Evde Yıkama, Batıkent Evde Yıkama, Çayyolu Evde Yıkama, Eryaman Evde Yıkama, Etimesgut Evde Yıkama, Fatih Evde Yıkama, Sincan Evde Yıkama, Törekent Evde Yıkama, Ümitköy Evde Yıkama, Yenikent Evde Yıkama,